«Після…» Гійом Мюссо

«Після…» Гійом Мюссо

  • Назва: Після…
  • Письменник: Гійом Мюссо
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Легка проза
  • ISBN: 978-617-12-6124-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
487 переглядів
487 переглядів

Про книгу «Після…» Гійома Мюссо

Для багатьох цінителів любовних романів Гійом Мюссо був і залишається одним і найбільш талановитих письменників сучасності. Перу цього автора належать десятки драматичних творів, котрі залишають в серцях читачів тільки найщиріші емоції.

На нашому порталі ви зможете скачати книгу «Після…» Гійома Мюссо безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Роман зачаровує неймовірною відвертістю героїв і несподіваними подіями, здатними шокувати навіть відвертих скептиків.

На сторінках роману автор розкаже історію молодого, проте дуже успішного адвоката. Він будує свою кар’єру, виграючи одну складну справу за іншою. Здається, в світі немає такої проблеми, яку він не зміг би вирішити.

Життя героя книги «Після…» розплановане на кілька років вперед. Проте в плани адвоката несподівано вмішується доля. Вона зводить його з дивним чоловіком – незнайомцем, котрий стверджує, що може передбачати смерть.

Герой книги не вірить гостю, однак той знаходить способи, щоб переконати його. У адвоката залишається дуже мало часу. За короткий проміжок він повинен встигнути все: знайти кохання всього свого життя і відчути, що таке – бути дійсно щасливим.

Чи вдасться молодому чоловікові виконати завдання незнайомця? Чи вистачить йому часу на спасіння свого майбутнього? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Після…» Гійома Мюссо українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Після…» Гійома Мюссо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *