«Після…» Гійом Мюссо

«Після…» Гійом Мюссо

  • Назва: Після…
  • Письменник: Гійом Мюссо
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Легка проза
  • ISBN: 978-617-12-6124-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1941 переглядів
1941 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Після…» Гійома Мюссо (анотація)

Для багатьох цінителів любовних романів Гійом Мюссо був і залишається одним і найбільш талановитих письменників сучасності. Перу цього автора належать десятки драматичних творів, котрі залишають в серцях читачів тільки найщиріші емоції.

На нашому порталі ви зможете скачати книгу «Після…» Гійома Мюссо безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Роман зачаровує неймовірною відвертістю героїв і несподіваними подіями, здатними шокувати навіть відвертих скептиків.

На сторінках роману автор розкаже історію молодого, проте дуже успішного адвоката. Він будує свою кар’єру, виграючи одну складну справу за іншою. Здається, в світі немає такої проблеми, яку він не зміг би вирішити.

Життя героя книги «Після…» розплановане на кілька років вперед. Проте в плани адвоката несподівано вмішується доля. Вона зводить його з дивним чоловіком – незнайомцем, котрий стверджує, що може передбачати смерть.

Герой книги не вірить гостю, однак той знаходить способи, щоб переконати його. У адвоката залишається дуже мало часу. За короткий проміжок він повинен встигнути все: знайти кохання всього свого життя і відчути, що таке – бути дійсно щасливим.

Чи вдасться молодому чоловікові виконати завдання незнайомця? Чи вистачить йому часу на спасіння свого майбутнього? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Після…» Гійома Мюссо українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Після…» Гійома Мюссо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Після…» Гійома Мюссо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *