«Подвійний капкан (збірник)» Андрій Кокотюха

«Подвійний капкан (збірник)» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1906 переглядів
1906 переглядів

Про книгу «Подвійний капкан (збірник)» Андрія Кокотюхи

Книга «Подвійний капкан (збірник)» – це добірка гостросюжетних оповідань про пригоди двох друзів-школярів – Дениса Черненка та Максима Білана. Збірка містить чотири твори – «Подвійний капкан», «Пригода на Геловін», «Врятуйте Бетмена» та «Фальшиве кіно». Кожне з цих оповідань вражає дивовижними авантюрами та містить елементи містики, екшену, фантастики і навіть детективу.

Через прагнення відстоювати справедливість головні герої постійно потрапляють у халепи. Навчання в середній школі – це вже уроки виживання серед пліток та жорстокості своїх ровесників, але наші хлопці пішли далі. Їхня жага до відкриттів, допитливість і непримиренність зі злом у різних проявах штовхають їх на ризиковані вчинки, занурюють у потойбіччя та паралельні світи.

Вони стикнуться з Дракулою, Мумією, Бетменом та Монстром, який своїм поглядом спалює стіни, розкриють кілька загадкових злочинів та виведуть на чисту воду тих, хто знімає, здавалося б, звичайне кіно на закритому майданчику. Це – казки для підлітків та юнаків, які мріють про героїзм та незламність свого духу. Проте фантастика тут межує з нашою реальністю, а іноді переплітається з нею надзвичайно тісно.

З перших сторінок «Подвійний капкан (збірник)» приводить читача до Одеси – величного й містичного міста з його безмежними катакомбами та незрівнянним колоритом. Саме тут заблукав Денис, коли Максимові терміново знадобилася його допомога. Вихід з подвійного капкану виявився вкрай важким і приніс хлопцям кілька вражаючих відкриттів.

Андрій Кокотюха наповнив книгу великою кількістю символів і метафор, прикрасивши їх відвертими та яскравими образами головних героїв. Незважаючи на велику кількість пригод, через які пройшли хлопці, вони не змальовані безстрашними супергероями. Автор підкреслює їхню дружбу і взаємопідтримку – саме завдяки ним юнаки вистояли в бурхливому морі суцільних небезпек.

Всі бажаючі читати онлайн цю захоплюючу пригодницьку книгу знайдуть її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви хочете скачати «Подвійний капкан (збірник)» Андрія Кокотюхи в нашій електронній бібліотеці, зверніть увагу на наступні формати твору – fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Подвійний капкан (збірник)» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Подвійний капкан (збірник)» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *