«Подвійний капкан (збірник)» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Подвійний капкан (збірник)» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Подвійний капкан (збірник)» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Книга «Подвійний капкан (збірник)» – це добірка гостросюжетних оповідань про пригоди двох друзів-школярів – Дениса Черненка та Максима Білана. Збірка містить чотири твори – «Подвійний капкан», «Пригода на Геловін», «Врятуйте Бетмена» та «Фальшиве кіно». Кожне з цих оповідань вражає дивовижними авантюрами та містить елементи містики, екшену, фантастики і навіть детективу.

Через прагнення відстоювати справедливість головні герої постійно потрапляють у халепи. Навчання в середній школі – це вже уроки виживання серед пліток та жорстокості своїх ровесників, але наші хлопці пішли далі. Їхня жага до відкриттів, допитливість і непримиренність зі злом у різних проявах штовхають їх на ризиковані вчинки, занурюють у потойбіччя та паралельні світи.

Вони стикнуться з Дракулою, Мумією, Бетменом та Монстром, який своїм поглядом спалює стіни, розкриють кілька загадкових злочинів та виведуть на чисту воду тих, хто знімає, здавалося б, звичайне кіно на закритому майданчику. Це – казки для підлітків та юнаків, які мріють про героїзм та незламність свого духу. Проте фантастика тут межує з нашою реальністю, а іноді переплітається з нею надзвичайно тісно.

З перших сторінок «Подвійний капкан (збірник)» приводить читача до Одеси – величного й містичного міста з його безмежними катакомбами та незрівнянним колоритом. Саме тут заблукав Денис, коли Максимові терміново знадобилася його допомога. Вихід з подвійного капкану виявився вкрай важким і приніс хлопцям кілька вражаючих відкриттів.

Андрій Кокотюха наповнив книгу великою кількістю символів і метафор, прикрасивши їх відвертими та яскравими образами головних героїв. Незважаючи на велику кількість пригод, через які пройшли хлопці, вони не змальовані безстрашними супергероями. Автор підкреслює їхню дружбу і взаємопідтримку – саме завдяки ним юнаки вистояли в бурхливому морі суцільних небезпек.

Всі бажаючі читати онлайн цю захоплюючу пригодницьку книгу знайдуть її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви хочете скачати «Подвійний капкан (збірник)» Андрія Кокотюхи в нашій електронній бібліотеці, зверніть увагу на наступні формати твору – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Подвійний капкан (збірник)» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Рекомендації

Мисливці за привидами (збірник)
Мисливці за привидами (з... Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Подвійний капкан (збірник)» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна