«Процес (збірник)» Франц Кафка

«Процес (збірник)» Франц Кафка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1233 переглядів
1233 переглядів

Про книгу «Процес (збірник)» Франца Кафки

Книга «Процес» (збірник) вміщує в собі найвідоміший роман австрійського письменника «Процес» та кілька оповідань, що відображають абсурдно-екзістенційну філософію письменника. Франц Кафка тонко відчував світ та дуже боляче сприймав його недосконалість. Його душевні переживання стали основою проникливих творів, де він з гіркою іронією говорив про людські стереотипи та відсутність найголовніших якостей в суспільстві: доброти, співчутливості, альтруїзму, щирості.

«Процес» (збірник) дивує та зачаровує своєю загадковістю. Цей роман з однойменною назвою та головний герой Йозеф К. закриваються від читача прозорими метафорами. Проте таємниці все одно залишаються – вони огортають всю сюжетну лінію роману, і читач губиться у здогадках, розв’язуючи задачу з кількома невідомими.

Разом з головним героєм він опиняється в замкненому просторі, але ця обмеженість не стільки зовнішня, скільки внутрішня. Судовий вирок не дає спокою чоловікові. Читач навіть не здогадується, що сталося в житті цієї людини, що він накоїв, проте напруженість та занепокоєння його станом, що штовхають героя на незрозумілі вчинки, зростають з кожною сторінкою книги.

Даний роман є справжньою читацькою ілюзією. Тут важко відрізнити правду від вигадок, життя від пародії на нього, бажання Йозефа від його страхів. Мабуть, наше буття є таким же процесом – незрозумілим та суперечливим, поєднанням реальності з фантазіями, пануванням бюрократії над здоровим глуздом.

Якщо ви хочете зазирнути у справжню глибину життєвої філософії та відчути силу витончених метафор і порівнянь, рекомендуємо скачати «Процес» (збірник) Франца Кафки. Окрім однойменного роману, ви знайдете в ньому оповідання «Вирок», «Перетворення» та «Голодомайстер», які розкривають різні грані відчуження особистості від суспільства в жорстокому та хаотичному світі.

Якщо ви замислюєтеся над природою людської душі та порятунком суспільної моралі, вам необхідно читати онлайн цю книгу, що не залишить байдужим мислячого та не байдужого до оточення читача. Усі бажаючі знайдуть цю збірку в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Процес (збірник)» Франца Кафки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Процес (збірник)» Франца Кафки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *