«Процес (збірник)» Франц Кафка

«Процес (збірник)» Франц Кафка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4103 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Процес (збірник)» Франца Кафки (анотація)

Книга «Процес» (збірник) вміщує в собі найвідоміший роман австрійського письменника «Процес» та кілька оповідань, що відображають абсурдно-екзістенційну філософію письменника. Франц Кафка тонко відчував світ та дуже боляче сприймав його недосконалість. Його душевні переживання стали основою проникливих творів, де він з гіркою іронією говорив про людські стереотипи та відсутність найголовніших якостей в суспільстві: доброти, співчутливості, альтруїзму, щирості.

«Процес» (збірник) дивує та зачаровує своєю загадковістю. Цей роман з однойменною назвою та головний герой Йозеф К. закриваються від читача прозорими метафорами. Проте таємниці все одно залишаються – вони огортають всю сюжетну лінію роману, і читач губиться у здогадках, розв’язуючи задачу з кількома невідомими.

Разом з головним героєм він опиняється в замкненому просторі, але ця обмеженість не стільки зовнішня, скільки внутрішня. Судовий вирок не дає спокою чоловікові. Читач навіть не здогадується, що сталося в житті цієї людини, що він накоїв, проте напруженість та занепокоєння його станом, що штовхають героя на незрозумілі вчинки, зростають з кожною сторінкою книги.

Даний роман є справжньою читацькою ілюзією. Тут важко відрізнити правду від вигадок, життя від пародії на нього, бажання Йозефа від його страхів. Мабуть, наше буття є таким же процесом – незрозумілим та суперечливим, поєднанням реальності з фантазіями, пануванням бюрократії над здоровим глуздом.

Якщо ви хочете зазирнути у справжню глибину життєвої філософії та відчути силу витончених метафор і порівнянь, рекомендуємо скачати «Процес» (збірник) Франца Кафки. Окрім однойменного роману, ви знайдете в ньому оповідання «Вирок», «Перетворення» та «Голодомайстер», які розкривають різні грані відчуження особистості від суспільства в жорстокому та хаотичному світі.

Якщо ви замислюєтеся над природою людської душі та порятунком суспільної моралі, вам необхідно читати онлайн цю книгу, що не залишить байдужим мислячого та не байдужого до оточення читача. Усі бажаючі знайдуть цю збірку в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Процес (збірник)» Франца Кафки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Процес (збірник)» Франца Кафки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Процес (збірник)» Франца Кафки

Одна відповідь до “Процес (збірник)”

  1. Шура Шура сказав:

    З Кафкою мене познайомила бабуся в далекому дитинстві, але досі приємно перечитувати та знаходити щось цікаве в його творах. Мій найулюбленіший збірник “Процес” в ньому всього декілька оповідань та цілий великий твір який так і манить розгадати його головну інтригу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *