«Протистояння. Том 1» Стівен Кінг

«Протистояння. Том 1» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8121 переглядів
8121 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Протистояння. Том 1» Стівена Кінга (анотація)

Книга “Протистояння. Том 1” – початок страшної постапокаліптичної епопеї, в центрі якої постає боротьба Темних і Світлих сил. Стівен Кінг відкрив перед читачами природу людської свідомості та внутрішніх протиріч, показавши, як ми поводимо себе у критичних обставинах, знаходячись на межі життя і смерті.

Починаючи читати твір, зіштовхуєшся зі страшною трагедією – із секретної лабораторії виривається смертельний вірус, який знищує все навколо себе. В результаті страшної хвороби гине майже все людство. Один процент усього населення планети, якому дивом вдалося вижити, починає пристосовуватися до нових умов життя.

Розуміючи, що їм треба триматися разом, люди об’єднуються, і здається, що світ поступово відновлюється. Проте саме тут, коли жалюгідні залишки людей у відчаї хапаються за можливість жити, з’являється загадкова Темна Людина на ім’я Рендал Флег, яка обіцяє яскраве відродження цілої цивілізації. Чи багато людей стануть його помічниками та послідовниками?

Книга “Протистояння. Том 1” – один з найяскравіших творів про відверту боротьбу добра і зла. Ці протилежності уособлені в конкретних образах – Темної Людини та Матінки Абагейл. Кожен з них формує свою армію та починає доленосну війну – стратегічну, довготривалу, з багатьма сюжетними лініями та несподіваними інтригами.

Атмосфера, яку створює Стівен Кінг у своїх книгах, затягує реалістичністю, паралізує страхом та одночасно дарує надію, що ще не запізно згадати про витоки людської моралі й зупинитися. Постапокаліпсіс – це не книжкова фантастика, а трагічний результат безвідповідальності за свої вчинки, розвиток технологій і науки, де людині відводиться останнє місце серед життєвих цінностей.

Якщо ви хочете прощупати Добро і Зло, що співіснують в душі кожного з нас, проаналізувати його природу та поміркувати над проблемою морального вибору, радимо скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн роман “Протистояння. Том 1”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Протистояння. Том 1» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Протистояння. Том 1» Стівена Кінга

"— В большинстве случаев любовь и женитьба взаимоисключающие вещи"

Но, глядя на него, она всегда испытывала неловкость и легкое отвращение, словно на уровне примитивной телепатии ощущала, как каждую мысль Гарольда обволакивает сперма.

"В аду нет такой злобы, какая пылает в оскорбленной женщине."

Ярко светило солнце. Фрэнни посмотрела на термометр — за окном кухни. Он показывал двадцать семь градусов. Стоял чудесный день, а отец был мертв. Есть ли между этими двумя мыслями какая-то связь, кроме той, что от них хочется плакать?

Рекомендації

Відгуки на книгу «Протистояння. Том 1» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Протистояння. Том 1”

  1. Алевтина Алевтина сказав:

    “Протистояння” познайомило мене з Кінгом. Книга справді бомбезна, мене прям заносило на поворотах, фууух досі згадую саме цю роботу. Дуже раджу прочитати цей твір усім, вона займає особливе місце в моїй електронній бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *