«Шоколад» Джоан Гарріс

«Шоколад» Джоан Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3768 переглядів
3768 переглядів

Про книгу «Шоколад» Джоани Гарріс

Книга «Шоколад» є першою частиною «смачної» серії «Шоколадна трилогія». Джоан Гаррис пропонує розслабитися та відпочити разом з героями її твору, насолоджуючись смаком та післясмаком чудових шоколадних витворів у невеличкому французькому містечку.

Поряд з уявною дегустацією вишуканого шоколаду читач замислиться над проблемами добра і зла, щирості та лицемірства, кохання та його замінників. Цей роман варто читати онлайн для отримання душевної рівноваги та спокою, для усвідомлення того, що чарівність існує не тільки в казках, а й у реальності.

Ця історія розпочалася на велике свято Масниці – саме в цей час у невеличкому містечку з’явилася надзвичайно світла та радісна жінка Віана Роше з маленькою донечкою. Від їхньої появи «прокинулися» всі місцеві жителі – після яскравого святкового карнавалу їхнє застійне та сіре життя заграло всіма фарбами, адже Віана відкрила крамницю шоколаду. Ця уважна жінка вміла добирати ключик до серця кожного відвідувача, продаючи саме такі солодощі, що повертають смак до життя.

Книга «зіткана» з глав, які ілюструють щоденні події протягом Великого Поста – аж до Світлого Великодня. Особливо яскраво у творі простежується внутрішній світ головної героїні – сміливої Віани, в якої відсутні жодні забобони та стереотипи.

Відкрити власну шоколадну фабрику напередодні Поста – дуже сміливе рішення, проте в його мудрості місцеві жителі впевнюються все більше з кожним днем. Ця жінка творила справжні дива, допомагаючи кожному повірити в себе. На жаль, далеко не кожен здатний перебороти себе, але ця історія є дуже потужною мотивацією.

Роман «Шоколад» пронизує душевністю та затишком, огортаючи насиченим смаком шоколаду. Письменниці вдалося пов’язати кулінарні замальовки з тонким психологізмом та глибокою життєвою філософією. У цій чарівній атмосфері простежується цікава сюжетна лінія з багатьма інтригами та знайомством з цікавими персонажами. У кожного з них – своя життєва драма, і тепер вони розв’язують свої проблеми під іншим кутом – мудрості, терплячості, доброти та шоколадного натхнення.

Рекомендуємо скачати «Шоколад» Джоан Гаррис на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цю книгу ви знайдете в найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Шоколад» Джоани Гарріс

Оружие дьявола не зло, а наши слабости.

На мой взгляд, нет такого понятия, как хороший или плохой христианин. Есть плохие и хорошие люди.

Счастье. Невзыскательное, как бокал шоколада, или непростое, как сердце. Горькое. Сладкое. Настоящее.

Я верю, что самое главное на свете – быть счастливым.

Скачати безкоштово книгу «Шоколад» Джоани Гарріс

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шоколад» Джоани Гарріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *