«Світло між двох океанів» М. Л. Стедман

«Світло між двох океанів» М. Л. Стедман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2076 переглядів
2076 переглядів

Про книгу «Світло між двох океанів» М. Л. Стедман

Радість материнства не може зрівнятись ні з чим, але так стається, що іноді Бог довго не дає цього шансу. Книга «Світло між двох океанів» М. Л. Стедмана подарує вам неймовірну історію, яка після читання ще надовго залишиться у вашому серці.

Молившись кожного дня, Ізабель просила лиш одного — подарувати їй малюка. Бог почув її молитви, і одного разу після шторму вона побачила біля берега шлюпку, в якій плакало немовля. Стоячи на колінах, жінка просила чоловіка не шукати її батьків. Маленька дівчинка Люсі стала останньою надією для них. Радимо читати онлайн усім книгу «Світло між двох океанів» М. Л. Стедмана українською мовою.

Тим часом від горя вбивалась Ханна, яка саме під час останнього шторму втратила чоловіку та свою маленьку донечку. Невже Люсі – це донька Ханни?

Дізнавшись правду, вона забирає доньку. В голові не вкладається, як можна присвоїти собі чужу дитину? Дитина постійно плаче і проситься до своєї названої матері.

Чи зможе ненависть поступитися любові до дитини? І чим закінчиться історія Ізабель?

Cкачати книгу «Світло між двох океанів» М. Л. Стедмана можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Світло між двох океанів» М. Л. Стедман

– Будущее есть только у тех, кто не пытается изменить прошлое. ©

Мы живем с теми решениями, которые принимаем. Это и есть мужество. Надо уметь отвечать за свои ошибки.

Тебе надо простить всего один-единственный раз. А ненависть нужно подпитывать постоянно, изо дня в день. Нужно все время помнить все плохое, что было сделано.

Любой конец — это всего лишь начало чего-то другого.

И он знал, что ни один прожитый день и ни одна встреча с новыми людьми не проходят для человека бесследно. Шрамы — это всего лишь другие формы памяти.

Скачати безкоштово книгу «Світло між двох океанів» М. Л. Стедман українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світло між двох океанів» М. Л. Стедман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *