«Синдром листопаду, або Homo Compatiens» Вікторія Амеліна

«Синдром листопаду, або Homo Compatiens» Вікторія Амеліна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1785 переглядів
1785 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Синдром листопаду, або Homo Compatiens» Вікторії Амеліної (анотація)

Костя – пересічний українець, продукт нашого часу, прихильнішого до тих, хто вміє адаптуватися до швидких змін і не надто переймається почуттями оточуючих. Забути найдорожче, вижити в дитбудинку й серед ділків 90-х, аби стати врешті “нормальною людиною” з доброю роботою і крутим авто – ось шлях Кості, якщо не всієї країни.

Що для такого “героя нашого часу” Майдан? Та підзаголовок роману, “Homo Compatiens”, що з латини перекладається як “людина, яка співчуває”, підказує: головному герою не вдасться сховатися в зоні комфорту. Разом із ним ми проживемо далекі аварії, війни і революції, як свої власні, аби врешті побачити революцію в Києві і зробити вибір…

Як зазначив Юрій Іздрик у передмові до роману, “… авторка вплітає українські події останніх років у контекст новітньої історії цілого світу. І йдеться не так про політичні паралелі (скажімо, Майдану київського і майдану Тахрір у Єгипті), як про те, що в сучасному глобалізованому світі немає і не може бути локальних конфліктів, локальних проблем, локальних воєн, локальних революцій…”


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Синдром листопаду, або Homo Compatiens» Вікторії Амеліної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Синдром листопаду, або Homo Compatiens» Вікторії Амеліної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Синдром листопаду, або Homo Compatiens» Вікторії Амеліної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Синдром листопаду, або Homo Compatiens» Вікторії Амеліної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *