«Твори» Марко Вовчок

«Твори» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
635 переглядів
635 переглядів

Про книгу «Твори» Марко Вовчок

Марко Вовчок – одна з талановитих українських письменниць ХІХ століття, яка у своїх творах зображувала простих людей та приділяла особливу увагу історичному минулому України, зокрема кріпаччині та поневоленому стану селян-кріпаків. У більшості творів Марка Вовчка (Марії Вілінської) відображено життя та побут селянства за часів кріпаччини. Загалом вони мають мінорний настрій через перевагу трагічних подій того часу.

Книга «Твори» вміщує відомі оповідання й повісті письменниці, яка понад 50 років свого життя присвятила літературній творчості. В оповіданнях майстрині художнього слова проникливо зображено глибини соціального побуту й психології народу. Це видно як у «Народних оповіданнях», так і в «Рассказах из русского народного быта», що полонять реаліями життя, самовідданою любов’ю авторки до свого народу, її палким протестом проти кріпосницької деспотії.

У нашій онлайн-бібліотеці ви можете скачати книгу «Твори» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб у вільний час ближче познайомитися із творчістю відомої української письменниці.

На нашому сайті також можна читати онлайн книгу «Твори» Марка Вовчка українською мовою. У цьому збірнику вдало розкривається талант письменниці як художниці-реалістки, яка сміливо виступає на захист поневолених кріпаків.

Завантажити безкоштовно книгу «Твори» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Твори» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *