«Твори» Марко Вовчок

«Твори» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1149 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Твори» Марко Вовчок (анотація)

Марко Вовчок – одна з талановитих українських письменниць ХІХ століття, яка у своїх творах зображувала простих людей та приділяла особливу увагу історичному минулому України, зокрема кріпаччині та поневоленому стану селян-кріпаків. У більшості творів Марка Вовчка (Марії Вілінської) відображено життя та побут селянства за часів кріпаччини. Загалом вони мають мінорний настрій через перевагу трагічних подій того часу.

Книга «Твори» вміщує відомі оповідання й повісті письменниці, яка понад 50 років свого життя присвятила літературній творчості. В оповіданнях майстрині художнього слова проникливо зображено глибини соціального побуту й психології народу. Це видно як у «Народних оповіданнях», так і в «Рассказах из русского народного быта», що полонять реаліями життя, самовідданою любов’ю авторки до свого народу, її палким протестом проти кріпосницької деспотії.

У нашій онлайн-бібліотеці ви можете скачати книгу «Твори» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб у вільний час ближче познайомитися із творчістю відомої української письменниці.

На нашому сайті також можна читати онлайн книгу «Твори» Марка Вовчка українською мовою. У цьому збірнику вдало розкривається талант письменниці як художниці-реалістки, яка сміливо виступає на захист поневолених кріпаків.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Твори» Марко Вовчок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Твори» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Твори» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *