«Вітрогон» Іван Нечуй-Левицький

«Вітрогон» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
707 переглядів
707 переглядів

Про книгу «Вітрогон» Івана Нечуя-Левицького

Дитинство – найщасливіша пора в житті кожної людини. А якщо вам довелося провести свої перші роки життя в селі – це незабутні вспомини! А може, ви їздили на літо до бабусі в село, або на дачу, тікаючи з задушливого спекотного міста? А там – зелені долини, вузенька річечка, де можна купатись досхочу, високі жита, в яких йдеш, немов у лісі, і тільки гаряче сонечко в небі без хмаринки вказує напрям…

Невеличке гумористичне оповідання – книга «Вітрогон» на мить поверне вас в дитинство. В ті щасливі дні, коли дерева були такими великими, а небо – таким блакитним, як ніколи більше. 

Читати книгу «Вітрогон» Івана Нечуй-Левицького українською мовою сподобається всім без винятку. Справа, навіть, не в цікавому сюжеті, а в неймовірно реалістичних описах сільської природи. Що або кого б автор не описував, встає перед очима, немов справжнє. 

Головний герой – малий хлопчик 6-7 років. Як і всі діти, від дуже любить гуляти. І одного разу під час прогулянок, з ним трапилась дуже кумедна пригода…

Радимо скачати книгу «Вітрогон» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Буде весело вам і вашим дітям!

Завантажити безкоштовно книгу «Вітрогон» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вітрогон» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *