«Володар Туману» Карлос Руїс Сафон

«Володар Туману» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5830 переглядів
5830 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Володар Туману» Карлоса Руїса Сафона (анотація)

Книга «Володар Туману» – перша частина циклу «Трилогія Туману», написаного витонченим знавцем психології та містичних перетворень Карлосом Руїсом Сафоном. Автор переносить читача у надзвичайно атмосферне й затишне містечко на морському узбережжі, де знайомить з головним героєм – відважним і допитливим хлопчиком Максом, який нещодавно переїхав сюди з родиною.

Дуже скоро він стає помічати, що навколо кояться містичні і моторошні речі – годинникові стрілки змінюють свій напрям, повертаються загиблі люди, рухаються скульптури… Легенда, розказана дивакуватим доглядачем маяка, запалює в Макса нестерпне бажання дослідити таємниці цієї місцевості.

Роман «Володар Туману» захоплює простотою слога і, в той же час, глибиною роздумів автора. Недаремно Карлос Руїс Сафон зазначив, що цей твір створений як для дорослих, так і для дітей, починаючи з дев’яти років. Загадковий та безжалісний володар Туману, який за легендою керував розумом та емоціями місцевих жителів, може сприйматися по-різному: і як страшне чудовисько, і як містична сила, що штовхає на необдумані вчинки, і як наші внутрішні протиріччя. Рекомендуємо читати онлайн цю книгу усім прихильникам містичних історій з моторошною атмосферою і глибоким моральним підтекстом.

Проте цей твір зачаровує не лише детективними розслідуваннями та пригодницькими несподіванками. У творах Сафона поступово розкриваються додаткові нашарування, що доповнюють сюжет своєю строкатістю й драматизмом. У цій книзі ми спостерігаємо за історією загадкового будинку, де оселився Макс зі своєю родиною, за поступовим розкриттям його жахливих таємниць.

Автор підкреслює: зло завжди пропонує вибір, і тільки за згодою забирає до свого полону. Таким же був і таємничий володар Туману – він укладав з людьми угоди на дуже привабливих умовах…

Пропонуємо скачати «Володар Туману» Карлоса Руїса Сафона всім, хто шукає гостросюжетну та хвилюючу історію в жанрі магічного реалізму, що межує з містичним трилером. Цей роман ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf, якщо завітаєте до нашої електронної бібліотеки. Ви можете отримати цей захоплюючий роман безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Володар Туману» Карлоса Руїса Сафона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Володар Туману» Карлоса Руїса Сафона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *