Трилогія бажання

Трилогія «Трилогія бажання»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1199 переглядів

Книги

Опис серії книг «Трилогія бажання» Теодора Драйзера

Всі книги серії «Трилогія бажання» Теодора Драйзера можна знайти на сайті, де вони розташовані по порядку, щоб дізнатись, чому вже більше століття читачі по всьому світу захоплюються цими творами. Варто відмітити, що в основі сюжету лежить історія реальної людини – мільйонера Чарльза Йєркса.

У трьох томах, які можна читати онлайн, розповідається про непросте життя фінансиста Френка Ковпервуда, який народився у простій родині в провінційному місті. Ніхто і уявити не міг, що з віком у нього так розвинеться інтуїція, що він зможе за кілька днів перетворитись на дуже багату людину. Шосте чуття допомагало проводити фінансові операції-махінації, заробляючи чималі гроші. І з того часу Френк-жебрак зник, а на зміну йому прийшов Френк-мільйонер.

Відчувши смак грошей, головний герой вже не бажав жити якось інакше. Він упевнено йшов до своєї мети, насолоджувався, розкошував. Та все ж йому не вдалось уникнути помилок. І в особистому житті все було не так гладко, як хотілось… Але Френк завжди знав, що мета виправдовує засоби, і ніщо не могло його збити з обраного шляху.

В серії 3 книги, і в заключній частині героя чекає найважче випробування. На сайті ви можете скачати книги серії «Трилогія бажання» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub у зручний для вас час.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «Трилогія бажання»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *