«Апологети писаризму» Микола Хвильовий

«Апологети писаризму» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1893 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Апологети писаризму» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Апологети писаризму» – своєрідний погляд на проблему масової літератури та інтелігенції. Написана в жанрі «публіцистика». В ній ви не знайдете сюжету чи пригод. Це думка автора стосовно стану речей в журналістиці та публіцистики в українській республіці часів радянського Союзу. 

Читати онлайн книгу «Апологети писаризму» Миколи Хвильового українською мовою сподобається, в першу чергу, прихильникам автора та всім, хто вивчає історію СРСР. 

Нагадаємо, автор – талановитий український письменник, майстер психологічної новели з елементами романтизму та імпресіонізму, твори якого ввійшли в шкільну програму. 

Тут автор дає відсіч своїм опонентам, які, на його думку, своїми статтями провокують молодь ступити на стежку власництва та куркулізму. В гострій формі, але без особистих образ, розвінчуються ідеї, закладені в статтях опонентів. 

А у другій главі автор намагається відповісти на питання: що ж таке мистецтво? Знову ж таки, утворюючи «розбір польотів» на прикладі ідеолога Пилипенко. 

Ви можете скачати книгу «Апологети писаризму» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Заварюйте чай міцніше, вас очікує сповнений роздумів вечір!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Апологети писаризму» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Апологети писаризму» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Апологети писаризму» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *