«Балада про співочих пташок і змій» Сьюзен Коллінз

«Балада про співочих пташок і змій» Сьюзен Коллінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9757 переглядів
9757 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Балада про співочих пташок і змій» Сьюзен Коллінз (анотація)

Роман “Балада про співочих пташок і змій” є приквелом трилогії-бестселера “Голодні ігри”. Історія, змальована в романі, відбувається за 64 роки до основних подій трилогії. Під час повстання округів впливова родина 18-річного Коріолана Сноу втратила майже все. Єдиний шанс Коріолана повернути сім’ї минулу велич і заможність – стипендія на навчання в Університеті. Її отримає переможець в останньому шкільному проєкті – менторській роботі з одним із трибутів, учасників Десятих Голодних ігор. Сноу за всяку ціну має здобути винагороду, хоча й має мізерні шанси на успіх. Підопічна Коріолана, харизматична Люсі Ґрей із округу 12 – майстриня епатажу, проте аж ніяк не скидається на переможця. Та що ближче вони знайомляться, то більше зближуються. Чи вдасться юному Сноу знайти баланс між справжнім почуттям та жагою до перемоги, і чим доведеться заплатити за успіх?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Балада про співочих пташок і змій» Сьюзен Коллінз українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Балада про співочих пташок і змій» Сьюзен Коллінз

3 відповіді до “Балада про співочих пташок і змій”

  1. Андрій Андрій сказав:

    Чому не можливо викачати книгу?

  2. Зоя Зоя сказав:

    Я навіть не уявляла, що Балада про співочих пташок і змій виявиться настільки цікавою та насиченою. Сюжет досі не звичайний але динамічний, до неї потрібно звикнути. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *