«До Основ’яненка» Тарас Шевченко

«До Основ’яненка» Тарас Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1114 переглядів
1114 переглядів

Про книгу «До Основ’яненка» Тараса Шевченко

Патріотичні почуття відповідальності за батьківщину – провідний мотив багатьох творів Т. Г. Шевченка. У громадянській ліриці Великого Кобзаря особливе місце займає вірш «До Основ’яненка», в якому поет відтворює спогади про старожитню Україну й колишню славу запорозького козацтва. Вірш написано в 1839 році, під час перебування поета на чужині.

Книга «До Основ’яненка» – це послання землякам, у якому Шевченко прагне переконати їх, що історія України не закінчується, що вона зможе нарешті стати самостійною державою. Поет згадує Григорія Основ’яненка як співця рідного слова, котрий у своїй творчості уславив героїчне минуле української землі. Твір засвідчує велику повагу автора до письменника. Обох є поєднує щира, глибинна любов до Батьківщини та свого народу.

У нашій онлайн-бібліотеці ви маєте можливість скачати книгу «До Основ’яненка» Тараса Григоровича Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ця пропозиція буде цікавою усім, хто вивчає або цікавиться творчістю відомого українського поета.

На сайті ви матимете змогу читати онлайн книгу «До Основ’яненка» Тараса Григоровича Шевченка українською мовою та використати текст для більш детального ідейно-художнього аналізу поезії.

Скачати безкоштово книгу «До Основ’яненка» Тараса Шевченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «До Основ’яненка» Тараса Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *