«Гра в піжмурки» О. Іден

«Гра в піжмурки» О. Іден

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
794 переглядів
794 переглядів

Про книгу «Гра в піжмурки» О. Ідена

Книга «Гра в піжмурки» – життєва й моторошна повість про наше життя – його сюрпризи та помилки, примхливу долю та минуле, що не відпускає зі свого полону та намагається підкорити собі майбутнє. О. Іден розповідає про той вогник, який палає в серці кожного з нас, проте, на жаль, далеко не всі можуть відчути його важливість і доленосність у наш час жорстокості та байдужості.

Головний герой твору Андрій Кирпа – звичайний сучасний хлопець зі своїми вічними проблемами, серед яких чільне місце посідають страждання від кохання. Посварившись зі своєю дівчиною Лесею, він намагається розпочати життя з чистого аркуша, сподіваючись на нові стосунки, проте тяжкі спогади не дають йому спокою.

Після канікул він повертається до Києва і намагається з головою поринути у навчання, проте в пошуках сенсу буття він потрапляє в обійми нових авантюр і пригод. Що чекає на нього та його товариша Макса, який тінню слідує за ним?

Кохання не просто полює на хлопців – воно доповнюється двома своїми друзями – зрадою та смертю. Поступово падаючи у прірву, Андрій і Макс навіть не розуміють, якою трагедією може закінчитися дослідження темних сторін свого «Я».

Образ горили, що раптово з’являється на сторінках повісті «Гра в піжмурки», – це ніби протистояння нашому світу з його безглуздям, лицемірством, егоїзмом та агресією. Ця тварина породжує в серцях головних героїв зовсім нові відчуття та кардинально змінює їхні життєві шляхи, надає сил та прагнення відродити життєві цінності та заповнити свої порожні душі новими цілями. У що виллються пригоди двох мрійників? До яких жахливих наслідків призведуть їхні вчинки? Тільки той, хто пройде цей шлях до кінця з героями книги, відчує всю глибину та розпач їхніх життєвих сподівань.

Якщо ви хочете зануритися у філософію страждань і пошуку сенсу буття, радимо скачати «Гра в піжмурки» автора О. Іден у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете читати онлайн цю повість у нашій електронній бібліотеці. Отримати цю захоплюючу книгу можна безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Гра в піжмурки» О. Ідена

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гра в піжмурки» О. Ідена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *