«Гра в піжмурки» О. Іден

«Гра в піжмурки» О. Іден

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1189 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гра в піжмурки» О. Ідена (анотація)

Книга «Гра в піжмурки» – життєва й моторошна повість про наше життя – його сюрпризи та помилки, примхливу долю та минуле, що не відпускає зі свого полону та намагається підкорити собі майбутнє. О. Іден розповідає про той вогник, який палає в серці кожного з нас, проте, на жаль, далеко не всі можуть відчути його важливість і доленосність у наш час жорстокості та байдужості.

Головний герой твору Андрій Кирпа – звичайний сучасний хлопець зі своїми вічними проблемами, серед яких чільне місце посідають страждання від кохання. Посварившись зі своєю дівчиною Лесею, він намагається розпочати життя з чистого аркуша, сподіваючись на нові стосунки, проте тяжкі спогади не дають йому спокою.

Після канікул він повертається до Києва і намагається з головою поринути у навчання, проте в пошуках сенсу буття він потрапляє в обійми нових авантюр і пригод. Що чекає на нього та його товариша Макса, який тінню слідує за ним?

Кохання не просто полює на хлопців – воно доповнюється двома своїми друзями – зрадою та смертю. Поступово падаючи у прірву, Андрій і Макс навіть не розуміють, якою трагедією може закінчитися дослідження темних сторін свого «Я».

Образ горили, що раптово з’являється на сторінках повісті «Гра в піжмурки», – це ніби протистояння нашому світу з його безглуздям, лицемірством, егоїзмом та агресією. Ця тварина породжує в серцях головних героїв зовсім нові відчуття та кардинально змінює їхні життєві шляхи, надає сил та прагнення відродити життєві цінності та заповнити свої порожні душі новими цілями. У що виллються пригоди двох мрійників? До яких жахливих наслідків призведуть їхні вчинки? Тільки той, хто пройде цей шлях до кінця з героями книги, відчує всю глибину та розпач їхніх життєвих сподівань.

Якщо ви хочете зануритися у філософію страждань і пошуку сенсу буття, радимо скачати «Гра в піжмурки» автора О. Іден у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете читати онлайн цю повість у нашій електронній бібліотеці. Отримати цю захоплюючу книгу можна безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гра в піжмурки» О. Ідена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Гра в піжмурки» О. Ідена українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гра в піжмурки» О. Ідена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *