«Кладовище домашніх тварин» Стівен Кінг

«Кладовище домашніх тварин» Стівен Кінг

  • Назва: Кладовище домашніх тварин
  • Письменник: Стівен Кінг
  • Рік: 1983
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 978-966-14-9545-5,978-966-14-9548-6,978-966-14-9653-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6469 переглядів
6469 переглядів

Короткий зміст книги «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга (анотація)

Роман “Кладовище домашніх тварин” – одна з найстрашніших книг всесвітньо відомого Майстра жахів. Навіть сам Стівен Кінг казав, що довго не наважувався віддавати цей твір на друк через його моторошність, вважаючи його своєю найстрашнішою книгою. Ключова ідея роману, як завжди буває у видатного письменника, криється всередині людської душі. Це – страх назавжди втратити свою дитину та божевільні й необдумані вчинки, продиктовані відчаєм.

Початок книги “Кладовище домашніх тварин” дуже райдужний і спокійний. З Чикаго до маленького містечка переїжджає Луїс Крид зі своєю родиною – дружиною, двома дітьми й котом. Проте є два моменти, через які життя у цьому тихому місці перетвориться для головних героїв у справжнє пекло – шосе, де вантажівки постійно збивають домашніх тварин, і старовинне індійське кладовище, де діти закопують своїх колишніх домашніх улюбленців. Це таємниче місце ніколи не відпускає тих, хто хоч раз на ньому побував…

Велика трагедія назавжди зруйнувала щастя сім’ї Кридів – вмер один з хлопчиків. І саме тут починається справжня містика і нестерпний душевний біль батька загиблого, який читач майже відчуває на собі. Крис звинувачує себе у смерті сина та намагається зробити все, щоб його повернути. Він готовий на будь-яку небезпеку і навіть не розуміє, в які жахи для нього та його сім’ї перетворяться ці сміливі спроби змінити світобудову. Надто пізно він зрозуміє, що воскресіння – це не повернення до життя, а прямий шлях до смерті.

Атмосфера, яку створює Стівен Кінг у своїх творах, не відпускає до останньої сторінки. Навіть опис звичайного шляху на кладовище перетворюється на справжню екстремальну мандрівку, під час якої постійно кидає то в жар, то в холод. П

очинаючи читати книгу “Кладовище домашніх тварин”, відчуваєш невеличке поколювання містики, проте у другій і третій частинах страшні події розгортаються надто швидко, щоб спокійно вчитуватися в рядки без тремтіння. Тим, хто готовий до справжнього адреналіну, варто скачати книгу “Кладовище домашніх тварин” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн – він залишить дуже глибокий слід у пам’яті та уяві.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Кладовище домашніх тварин”

  1. Марго Марго сказав:

    «Кладовище домашніх тварин» напевно найстрашніший твір, який я прочитала за останні три роки. Книга тримає в напрузі з першої до останньої сторінки. Смерть — це насправді не так жахливо, як здається на перший погляд. Цей роман варто скачати, ви точно не пожалкуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *