«Кладовище домашніх тварин» Стівен Кінг

«Кладовище домашніх тварин» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
24464 переглядів
24464 переглядів

Короткий зміст книги «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга (анотація)

Роман “Кладовище домашніх тварин” – одна з найстрашніших книг всесвітньо відомого Майстра жахів. Навіть сам Стівен Кінг казав, що довго не наважувався віддавати цей твір на друк через його моторошність, вважаючи його своєю найстрашнішою книгою. Ключова ідея роману, як завжди буває у видатного письменника, криється всередині людської душі. Це – страх назавжди втратити свою дитину та божевільні й необдумані вчинки, продиктовані відчаєм.

Початок книги “Кладовище домашніх тварин” дуже райдужний і спокійний. З Чикаго до маленького містечка переїжджає Луїс Крид зі своєю родиною – дружиною, двома дітьми й котом. Проте є два моменти, через які життя у цьому тихому місці перетвориться для головних героїв у справжнє пекло – шосе, де вантажівки постійно збивають домашніх тварин, і старовинне індійське кладовище, де діти закопують своїх колишніх домашніх улюбленців. Це таємниче місце ніколи не відпускає тих, хто хоч раз на ньому побував…

Велика трагедія назавжди зруйнувала щастя сім’ї Кридів – вмер один з хлопчиків. І саме тут починається справжня містика і нестерпний душевний біль батька загиблого, який читач майже відчуває на собі. Крис звинувачує себе у смерті сина та намагається зробити все, щоб його повернути. Він готовий на будь-яку небезпеку і навіть не розуміє, в які жахи для нього та його сім’ї перетворяться ці сміливі спроби змінити світобудову. Надто пізно він зрозуміє, що воскресіння – це не повернення до життя, а прямий шлях до смерті.

Атмосфера, яку створює Стівен Кінг у своїх творах, не відпускає до останньої сторінки. Навіть опис звичайного шляху на кладовище перетворюється на справжню екстремальну мандрівку, під час якої постійно кидає то в жар, то в холод. П

очинаючи читати книгу “Кладовище домашніх тварин”, відчуваєш невеличке поколювання містики, проте у другій і третій частинах страшні події розгортаються надто швидко, щоб спокійно вчитуватися в рядки без тремтіння. Тим, хто готовий до справжнього адреналіну, варто скачати книгу “Кладовище домашніх тварин” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн – він залишить дуже глибокий слід у пам’яті та уяві.

Слухати аудіокнигу «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Кладовище домашніх тварин”

  1. Марго Марго сказав:

    «Кладовище домашніх тварин» напевно найстрашніший твір, який я прочитала за останні три роки. Книга тримає в напрузі з першої до останньої сторінки. Смерть — це насправді не так жахливо, як здається на перший погляд. Цей роман варто скачати, ви точно не пожалкуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *