«Легкий спосіб кинути курити» Аллен Карр

«Легкий спосіб кинути курити» Аллен Карр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Легкий спосіб кинути курити» Аллена Карра

Хто б не хотів позбутися паління – шкідливої звички, що витягує з людей здоров’я та гроші? Таких охочих знайдеться чимало, а ось сили волі у багатьох не вистачить, особливо, якщо «стаж» паління достатньо великий – десяток років або навіть більше. Саме для таких людей написав свою книгу «Легкий спосіб кинути курити» Аллен Карр – звичайний бухгалтер, який раніше викурював по три пачки сигарет щоденно та не розлучався з цією звичкою тридцять років.

Винайшовши власний спосіб звільнення від нікотинової залежності, Карр поспішив поділитися своїм відкриттям та чудовими результатами з читачами. За його методикою працюють багато клінік по всьому світу, що утворили власну мережу з символічною назвою «Легкий спосіб». Позитивні відгуки читачів та пацієнтів доводять, що його технологія допомагає навіть у безвихідних ситуаціях, коли всі інші методи виявляються недієвими.

Основний принцип, на якому базується праця «Легкий спосіб кинути курити», – усвідомлення того, що ця звичка насправді нам не потрібна. Ми можемо відчувати потребу в розслабленні, в підтриманні дружньої розмови та інші мотиви, що спонукають нас тягнутися за сигаретою. А якщо додати до цієї психологічної залежності величезну шкоду для здоров’я, стає зрозумілим, що ця звичка є ще й дуже дурною.

На особливу увагу заслуговує одна з ключових думок автора: кидаючи палити, людина нічого не втрачає – вона навпаки багато що отримує. У книзі наведено чимало вражаючих прикладів з життя Аллена та інших людей, які відчули неймовірну легкість і щастя після звільнення від цієї залежності.

Цю працю можна порівняти з гіпнотичною терапією – Карр неодноразово повторює ключові думки, що сприяють виникненню у психіці читача відповідних психосоматичних реакцій. Якщо ви хочете відчути на собі вплив цієї чарівної методики, обов’язково слід прочитати книгу до останньої сторінки і, можливо, перечитати її ще не один раз.

Пропонуємо скачати «Легкий спосіб кинути курити» Аллена Карра на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете читати онлайн її в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Легкий спосіб кинути курити» Аллена Карра

Завантажити книгу «Легкий спосіб кинути курити» у форматі:

Рекомендації

Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну
Крутість тобі личить. Як... Джен Сінсеро
Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти
Мрій правильно. Як зрозу... Барбара Шер, Барбара Сміт
Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час
Зроби це зараз. 21 чудов... Брайан Трейсі
Ми – це наш мозок
Ми – це наш мозок Дік Свааб

Відгуки на книгу «Легкий спосіб кинути курити» Аллена Карра