«Лихі люди» Панас Мирний

«Лихі люди» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3167 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лихі люди» Панаса Мирного (анотація)

Запрошуємо читати онлайн книгу «Лихі люди» Панаса Мирного українською мовою. Ця повість, розкриває тему боротьби кращих представників суспільства за народні інтереси.
Серед основних персонажів своєю харизмою виділяються інтелігенти Петро Телепень і Тимофій Жук, та підступні лицеміри Шестірний і Григорій Попенку. Можна з упевненістю сказати, що кожен із них вартий свого місця на сторінках книги «Лихі люди».

Як завжди, автор не оминає своєю увагою природу. Його описи навколишнього середовища вражають красою слів та образів. Повість починається з опису світанку. Ви тільки прочитайте перші декілька рядків і не зможете відірватись!

А що ж там далі було? В багатому містечку П.? Там, де зійшло яскраве сонце над обрієм і почався новий, сповнений надій день… По ранішнім вулицям снують вози, повні добра. Чого там тільки немає! Стиглі фрукти і овочі, зерно, худоба. Задоволені і ті, що продають, і ті, що купують. І тільки одна тюрма не радіє черговому ранку…

В нашій електронній бібліотеці можна скачати книгу «Лихі люди» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Захоплюючий психологічний сюжет та прекрасна мова написання. Радимо!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лихі люди» Панаса Мирного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Лихі люди» Панаса Мирного

Коли вода камінь пробиває, а то б живе слово не дійшло до душі.

"Чому я довіку, довіку не зостався тим малим хлопчиком, тією невеличкою дитиною, котру так пестили материні руки і доглядав її добрий погляд? Тепер інша доля – холодна і хмура, заступила матір; своїми холодними руками обгортає мою шию… Трудно мені дихати од її обіймів. Своїм темним і злим поглядом заглядає у вічі – і стигне, холоне кров у моєму серці!"

Мир утихав після денної праці: згорталися його натружені руки – одпочивали; німіли важкі болі у серці – затихали; закривалися натомлені очі – засинали.

– Хай мене грім поб'є і хай мене свята блискавка запалить! хай я вдавлюся, хай я провалюся! хай мене сира земля проглине, коли я їв чиюсь часть, окреме своєї!- клявся Попенко.

Скачати безкоштово книгу «Лихі люди» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лихі люди» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *