«Майже ніколи не навпаки» Марія Матіос

«Майже ніколи не навпаки» Марія Матіос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1151 переглядів
1151 переглядів

Короткий зміст книги «Майже ніколи не навпаки» Марії Матіос (анотація)

Чого важить людське життя в глибині часу та простору? Таке незвичне запитання задає своїм читачам авторка книги «Майже ніколи не навпаки» Марія Матіос, що вже встигла увійти до когорти найвідоміших сучасних українських письменниць. Вона не намагається дати своєму читачеві простих запитань, однобоких персонажів та примітивних сюжетів. Навпаки, її ціль полягає у тому, аби після прочитання її книги, читач залишився спантеличеним та наштовхнутим на роздуми про те, яким було життя людей, що жили століття тому.

Щоб розкрити свій задум, Матіос переносить кожного, хто тримає її книгу в руках, в часи Австро-Угорської монархії та першу третину ХХ століття на території Галичини. Оповідь буде йти від імені декількох гуцульських родин, що мали свої маленькі та великі мрії, здобутки та втрати. Це вже вирізняє книгу з-поміж інших представників національної літератури, адже письменниця доклала чимало зусиль для того, аби її сюжет був багатоярусним й різностороннім, що дозволило б кожному знайти в ньому щось особливе та винести свою мораль.

Окрім нетипового сюжету, вражає і порушена проблематика. Мова йде про протиставлення любові та ненависті, гріха та спокути, що з давніх-давен вважались вічними темами в мистецтві загалом, та в літературі зокрема. Якщо ви в пошуках чогось незвичайного та дивовижного від українських авторів, то можете бути певними у тому, що книга Матіос не полишить вас байдужим.

Слухати аудіокнигу «Майже ніколи не навпаки» Марії Матіос онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Майже ніколи не навпаки» Марії Матіос та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Майже ніколи не навпаки» Марії Матіос: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Майже ніколи не навпаки» Марії Матіос і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Майже ніколи не навпаки» Марії Матіос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *