«Моя неймовірна подруга» Олена Ферранте

«Моя неймовірна подруга» Олена Ферранте

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3366 переглядів
3366 переглядів

Про книгу «Моя неймовірна подруга» Олени Ферранте

Книга «Моя неймовірна подруга» – початок чотиритомної драматичної епопеї «Неаполітанські романи». З перших рядків роману авторка показує дружбу двох дівчаток з бідного неаполітанського кварталу – цікаво, чи пронесуть її Елена та Ліла крізь дорослішання та життєві випробування?

Цікаво описаний образ кожної з дівчат. Ліла – сильна, впевнена в собі, вольова особистість, Елена – більш скромна та спокійна, але надзвичайно цілеспрямована. Вони ніби доповнюють одна одну. Мрія дівчат – вирватися з неаполітанських нетрів та перетворитися з «бридких каченят» у прекрасних лебедів. Кожен їхній крок буде наближати їх до мрії. Але важливо також пам’ятати про ціну такого успіху…

Їхня дружба завжди була суперництвом – і навіть тоді, коли їхні життєві шляхи розійшлися, вони продовжували робити свої ставки на успіх та багатство. Якщо ви хочете дізнатися, куди закинула доля кожну з дівчат у неспокійні 50-ті роки минулого століття, поспішайте читати онлайн книгу «Моя неймовірна подруга» Елени Ферранте українською мовою.

У цьому романі поєдналися італійський реалізм з драматизмом сучасного серіалу, бо динаміка сюжетних ліній не відпускає читача до останньої сторінки. Пропонуємо вам скачати книгу «Моя неймовірна подруга» Елени Ферранте у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) – цей бестселер ви знайдете у найбільш зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Моя неймовірна подруга» Олени Ферранте

Мечты рождаются в голове, но в конце концов оказываются под ногами

Да уж, нелегкое это дело – выслушивать признание в любви!

Тому, кто недавно появился на свет, трудно отличить настоящую беду от предчувствия беды, а может, и не нужно. Взрослые живут сегодня в ожидании завтра и оставляя позади вчера, позавчера, максимум прошлую неделю – на большее их не хватает. А вот дети не знают, что такое "вчера", "позавчера" или " завтра", – для них существует только "здесь и сейчас": вот улица, вот дверь, вот лестница, это мама, это папа, это день, это ночь. Я была ребёнком, и по правде говоря, даже моя кукла знала больше, чем я.

«Красота, которая с детства была у Черулло в голове, не нашла приложения, Греко, и переместилась в лицо, грудь, бедра и жопу — в такие места, где она быстро проходит. Только что была — и вот ее уже нет»

Завантажити безкоштовно книгу «Моя неймовірна подруга» Олени Ферранте

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя неймовірна подруга» Олени Ферранте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *