«Пляшка в пляшці» Сергій Мисько

«Пляшка в пляшці» Сергій Мисько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1547 переглядів
1547 переглядів

Про книгу «Пляшка в пляшці» Сергія Мисько

Книга «Пляшка в пляшці» – це філософські нариси з нікчемного та порожнього життя головного героя – самотнього та песимістичного Костика, який знаходить розраду в алкоголі. Пляшка стала для чоловіка не тільки провідником до світу спокою та безпечності, а й засобом для здійснення нових відкриттів з містичним відлунням і вивчення свого внутрішнього світу.

Сергій Мисько запрошує читача до дивної реальності – зітканої з хворобливих фантазій і нереалізованих надій, з іронічних зауважень, навіяних алкогольними парами, і глибоких роздумів про сенс буття. У книзі зачіпаються всі проблеми та життєві дилеми – від побутових дрібниць до таких вічних категорій як дружба, кохання, зрада, самотність, моральні переконання.

Серед нескінченності цих думок кожен знайде близькі йому вислови та формулювання, метафори та порівняння, іронічні зауваження. Невеличкий роман «Пляшка в пляшці» можна назвати суцільним потоком свідомості, коли одне чіпляється за інше, а початок глави дивує зовсім неочікуваною кінцівкою. Які почуття та роздуми він викличе у читача? Його «вибухова реакція» досить непередбачувана.

Назва книги – це не лабіринт загадок, а опис буденної для головного героя справи – переливання горілки з однієї пляшки до іншої – організму та свідомості людини. Недаремно Костик порівнює себе з пляшкою – він живе наче за скляною стіною, крізь яку не можна побачити відвертих і щирих людей, справжні цінності та живі емоції. Детальний опис відкриття пляшки на початку твору підкреслює, що центральним персонажем є саме вона – ця прозора рідина без запаху, що додає свідомості та життю яскравих фарб, заводить до світу містифікацій та відкриває очі на істини, про які майже ніхто в тверезому стані і не згадує.

Тому, хто втомився від лицемірства та підміни понять, від життєвої метушні заради фальшивих цінностей, буде цікаво читати онлайн або скачати твір «Пляшка в пляшці» Сергія Мисько. Цей роман ви можете знайти на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Пляшка в пляшці» Сергія Мисько

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пляшка в пляшці» Сергія Мисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *