«Провина зірок» Джон Грін

«Провина зірок» Джон Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3750 переглядів
3750 переглядів

Про книгу «Провина зірок» Джона Гріна

Книга «Провина зірок» – один з найбільш емоційно важких та насичених творів, які перевертають внутрішній світ читача догори дриґом, змушуючи переосмислити моральні цінності. Стандарти жанру young adult тут набагато ширші та глибші, адже проблеми, з якими стикаються головні герої – закохані підлітки – не зможуть витримати навіть дорослі. Джон Грін не просто показує підліткові мрії та сподівання, життєві установки та емоції – він пропускає їх крізь призму життя та смерті.

Огастас і Гейзел – молоді люди, яких об’єднує спільне горе – вони хворі на рак. Зустрівшись у групі підтримки, вони починають товаришувати і згодом закохуються одне в одного. Розуміючи, що їм відведено для сумісного щастя дуже мало часу, підлітки цінують кожну хвилину, проведену разом, спрямовують свої зусилля на досягнення заповітних мрій. Кохання відкриває для них чудові горизонти, надихає на нові звершення, і Огастас з Гейзел вважають себе найщасливішими людьми.

Роман «Провина зірок» можна назвати справжньою енциклопедією життєвої мудрості для підлітків. Смертельна хвороба робить дітей та юнаків більш дорослими та серйозними, проте вона не відбирає психологічні особливості певного віку. Головні герої, як і їхні ровесники, бунтують і шукають справедливість, гостро відчувають нерозуміння оточення та готові до конфронтації з усім світом. Проте в них є сила духу й вони не збираються опускати руки. Чим завершиться ця прониклива історія, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю глибоку й повчальну книгу.

Незважаючи на важку тему твору, він сприймається легко та з посмішкою на обличчі. Автор робить акцент не стільки на трагічності людських доль, скільки на усвідомленні кожним з нас тих моментів щастя, на які має право кожна людина. Ця книга вчить насолоджуватися кожним прожитим днем та з вдячністю ставитися до своїх друзів, рідних і близьких, які наповнюють наше життя смислом. Рекомендуємо скачати «Провина зірок» Джона Гріна на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Провина зірок» Джона Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *