«Сад метеликів» Дот Гатчісон

«Сад метеликів» Дот Гатчісон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4960 переглядів
4960 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сад метеликів» Дот Гатчісон (анотація)

Сучасний гостросюжетний трилер, від якого стигне в жилах кров – «Сад метеликів» Дот Хатчісон.

Життя маєтку було спокійним та розміреним, доки всі не дізнались, що зовсім поряд живе маніяк та педофіл — садівник. Він був своєрідним колекціонером, схибленим на метеликах. Його жертвами ставали шістнадцятирічні дівчата, яким він робив татуювання і змушував жити в його саду, але не довго. В метеликів є свій вік, та навіть після смерті він не відпускав їх. Не має значення, чи з вулиці, чи з заможної родини, йому було байдуже. Радимо читати онлайн усім книгу «Сад метеликів» Дота Хатчисона українською мовою.

З часом його колекція ставала меншою, але одній дівчині все ж таки пощастило – вона не втратила свого життя та тепер дає свідчення. Як це їй вдалось? Невже можна було вирватись з цього полону?

Загадкова дівчина розповідає все, що знала про життя саду, та життя маніяка, який міг зробити все, що завгодно лише за однієї цілі — втримати красу у полоні.

Чи повністю відвертою була з агентами Майя? Чи, можливо, вона сама щось не договорює?

Скачати книгу «Сад метеликів» Дота Хатчисона українською мовою можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сад метеликів» Дот Гатчісон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сад метеликів» Дот Гатчісон

Одна відповідь до “Сад метеликів”

  1. Надія Надія сказав:

    Я обожнюю Сад метеликів Хатчінсона, вже перечитувала декілька разів. Справді кому не вистачає гострих відчуттів – ви їх знайшли. Мало того, що історія крута та сам твір красивий, приємно було зануритись в цю атмосферу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *