«Щира шахрайка» Емілі Локгарт

«Щира шахрайка» Емілі Локгарт

  • Назва: Щира шахрайка
  • Письменник: Емілі Локгарт
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Книги для підлітків
  • ISBN: 978-617-12-4296-8, 978-617-12-4366-8, 978-617-12-4364-4, 978-617-12-4365-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1593 переглядів
1593 переглядів

Про книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт

Книга «Щира шахрайка» – цікава авантюрно-драматична історія у стилі Young Adult, але глибина розглянутих проблем змусить задуматися і більш старше покоління. З перших сторінок читач знайомиться з нетривіальною дівчиною – вісімнадцятирічною сиротою Джул, яка вміє майстерно перевтілюватися в інших людей заради розваг і власних цілей, та має неабиякі амбіції.

Підлітковий роман поступово перетворюється на справжній психологічний трилер з елементами детективу – виконуючи завдання з пошуку доньки заможних батьків Іммі, Джул не помічає, як губить сама себе, перетворюючись на неї та прагнучи до розкішного життя. До чого призведуть такі зміни, ви дізнаєтесь, якщо вирішите читати онлайн книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт українською мовою.

Найбільша цікавинка цієї історії полягає у незвичній формі розповіді – авторка викладає події навпаки, починаючи з кінця та завершуючи початком. Завдяки цьому роман має безліч захоплюючих і несподіваних сюжетних вихиляс, а ілюзії іноді так органічно поєднуються з реальністю, що не відразу їх можна відділити одне від одного.

Роман легко сприймається сучасною молоддю: разом з головними героями читачі зануряться у світ відомих брендів, неодноразово згадають про Інстаграм та інші соціальні мережі. Пропонуємо скачати книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт на нашому сайті у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт

2 відповіді до “Щира шахрайка”

  1. Марія Марія сказав:

    Клас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *