«Щира шахрайка» Емілі Локгарт

«Щира шахрайка» Емілі Локгарт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7528 переглядів
7528 переглядів

Короткий зміст книги «Щира шахрайка» Емілі Локгарт (анотація)

Книга «Щира шахрайка» – цікава авантюрно-драматична історія у стилі Young Adult, але глибина розглянутих проблем змусить задуматися і більш старше покоління. З перших сторінок читач знайомиться з нетривіальною дівчиною – вісімнадцятирічною сиротою Джул, яка вміє майстерно перевтілюватися в інших людей заради розваг і власних цілей, та має неабиякі амбіції.

Підлітковий роман поступово перетворюється на справжній психологічний трилер з елементами детективу – виконуючи завдання з пошуку доньки заможних батьків Іммі, Джул не помічає, як губить сама себе, перетворюючись на неї та прагнучи до розкішного життя. До чого призведуть такі зміни, ви дізнаєтесь, якщо вирішите читати онлайн книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт українською мовою.

Найбільша цікавинка цієї історії полягає у незвичній формі розповіді – авторка викладає події навпаки, починаючи з кінця та завершуючи початком. Завдяки цьому роман має безліч захоплюючих і несподіваних сюжетних вихиляс, а ілюзії іноді так органічно поєднуються з реальністю, що не відразу їх можна відділити одне від одного.

Роман легко сприймається сучасною молоддю: разом з головними героями читачі зануряться у світ відомих брендів, неодноразово згадають про Інстаграм та інші соціальні мережі. Пропонуємо скачати книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт на нашому сайті у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Щира шахрайка» Емілі Локгарт та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Щира шахрайка» Емілі Локгарт: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Щира шахрайка» Емілі Локгарт і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт

3 відповіді до “Щира шахрайка”

  1. Юліана Юліана сказав:

    Я не зовсім згодна з тим, що книжка Щира шахрайка лише для підлітків. Сама історія дуууже правдива та цікава, мені здалось, що щось подібне я вже чула у своєму житті. Рекомендую.

  2. Марія Марія сказав:

    Клас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *