Алла Рогашко

Алла Рогашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Алли Рогашко

Біографія Алли Рогашко

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Алли Рогашко, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Алли Рогашко допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Алли Рогашко розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Алли Рогашко українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Алли Рогашко в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Алли Рогашко

Тихі і спокійні вміють бути впертими.

Дуже легко піддатися спокусі – відрізати крила, замінити їх чимось іншим. От, наприклад, сісти за кермо машини. Та чи варто? Навіщо птахові машина? Будь здорова, Ксеню! Постарайся стати щасливою! І коли забороняють літати, не слухай. Бо крила птахові лишень для цього й даються.

Все відносно у всесвіті, все тісно переплетено між собою, усе складно та просто водночас… Віднайди рівновагу, й відчуєш у хаосі гармонію, бо в кожному хаосі є певний порядок, як і в порядку — хаос…

Людина повинна знати минуле своїх предків,особливо таємниці, котрі щезають у небуття разом з душами,що відходять на небеса. Нерозкриті таємниці предків породжують дивні пустоти в душах нащадків.

Відгуки на письменника «Алла Рогашко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *