«Черевички божої матері» Марія Матіос

«Черевички божої матері» Марія Матіос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1403 переглядів
1403 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Черевички божої матері» Марії Матіос (анотація)

Книгу «Черевички божої матері» Марії Матіос важко описати одним словом. Вона водночас вражає, лякає та змушує замислитись над тим, що пережила країна та її люди в час найбільшої європейської війни ХХ століття. Території, долю яких описує письменниця, відомий історик Тімоті Снайдер називає як «криваві землі», що стали ареною боротьби найбільших тоталітарних режимів ХХ століття. Ба більше, сама письменниця відноситься до найвідоміших сучасних авторів української літератури завдяки своєму стилеві та письменницькій майстерності, які не пройшли повз і цієї її книги.

Важко собі уявити, що переживає дитина під час війни. Беззахисна та фактично безправна, вона мусить спостерігати за тим, як ніби розумні та дорослі люди обрали смерть замість життя. Такі обставини змушують швидко дорослішати героїв трагедії Матіос, що роблять все заради того, аби вижити. В майбутньому це перетвориться на травми, страхи та забобони, адже дитина не може без наслідків пережити такий, без перебільшень, жахаючий досвід.

Під час прочитання важко усвідомити, що мова йде про художню історію. Лексика, стиль письма та сам сюжет нагадують літопис людського життя та переживань, що переповнюють маленьке серце людини, що опинилась серед великого хаосу та жаху війни. Все це відбуватиметься в небайдужій письменниці Буковині, де й пройде більша частина сюжету, що не полишить жодного з тих, хто взяв книгу до рук, байдужим.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Черевички божої матері» Марії Матіос та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Черевички божої матері» Марії Матіос: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Черевички божої матері» Марії Матіос і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Черевички божої матері» Марії Матіос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *