«Чортова пригода» Марко Вовчок

«Чортова пригода» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1272 переглядів
1272 переглядів

Про книгу «Чортова пригода» Марко Вовчок

Талановита українська письменниця Марко Вовчок (справжнє ім’я та прізвище – Марія Вілінська) відома не тільки реалістичним змалюванням кріпацтва, а й гумористичним відтворенням родинного побуту. Прикладом такого твору є дотепне оповідання-казка «Чортова пригода», назва якої говорить сама за себе.

Що то за пригода? Чоловік зустрічається з чортом – уособленням нечистої сили. Проте письменниця змальовує цього персонажа не так, як його зображали набожні люди, а навпаки, – кумедним і жалюгідним. Чорт у цьому творі не є уособленням зла. Ця роль відводиться жінці, яка має зміїну та вередливу натуру, а чоловік від неї потерпає.

Книга «Чортова пригода» викличе у читача яскраві емоції, тому що в ній багато елементів народного гумору. Авторка уміло використала їх для живого змалювання образів. До речі, цей твір присвячено Т. Г. Шевченкові, до якого Вовчок ставилася з особливою повагою та шаною.

У нашій віртуальній бібліотеці ви можете скачати книгу «Чортова пригода» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) для зручного читання у будь-якому мобільному пристрої.

Про те, що саме сталося з героями цієї захоплюючої казки, можна дізнатися, якщо читати онлайн книгу «Чортова пригода» Марка Вовчка українською мовою безпосередньо на нашому сайті.

Цитати з книги «Чортова пригода» Марко Вовчок

…брехнею світ перейдеш, та назад не вернешся.

Журба сорочку не дає.

Скачати безкоштово книгу «Чортова пригода» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чортова пригода» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *