«Поміж сірих сутінків» Рута Шепетіс

«Поміж сірих сутінків» Рута Шепетіс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Поміж сірих сутінків» Рути Шепетіс

Вони гинутимуть від куль енкаведистів, від цинги й тифу, але не припинятимуть вірити, що колись побачать замість крижаного моря Лаптєвих рідну Балтику. Історію депортованих литовців – свою історію – розповість п’ятнадцятирічна художниця Ліна. Так, як уміє найкраще, – олівцями й сірою аквареллю з попелу. Про перше кохання, про зниклого в сибірських тюрмах батька, про матір, яка стоїть на колінах перед застреленою дівчиною, про безнадію і віру в силу людської гідності, з якою маленький народ здолав великі випробування.

Цитати з книги «Поміж сірих сутінків» Рути Шепетіс

Ви коли-небудь питали себе, якою є ціна людського життя? Того ранку життя мого брата вартувало кишенькового годинника.

Тато казав: учені вважають, що з Місяця Земля здається блакитною. Тієї ночі я була згодна з ученими. Я б намалювала Землю блакитною, обважнілою від сліз.

Наступного дня охоронці викинули її закоцюблене тіло з вагона. Мати з риданням кинулась за дочкою. Пролунав постріл. Щось важке впало на землю. Мати, яка сумує за дитиною, їх дратувала.

Я ненавиділа їх – і Радянський Союз, і НКВД. Я посіяла в серці зерно ненависті.Я поклялася, що воно виросте в могутнє дерево і коріння його задушить їх усіх.

Завантажити безкоштовно книгу «Поміж сірих сутінків» Рути Шепетіс

Рекомендації

Імбир для душі
Імбир для душі Ірина Олександрівна Мацко
Шоколад
Шоколад Джоан Гарріс
Шалена
Шалена Клої Еспозіто

Відгуки на книгу «Поміж сірих сутінків» Рути Шепетіс

Комментарии для сайта Cackle