«Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал

«Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2613 переглядів
2613 переглядів

Про книгу «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал

Книга «Сила волі. Шлях до влади над собою» став світовим бестселером, оскільки мотивує людей на зміни у своєму житті та дає цінні пораду про те, як цього добитись.

Американська психологиня влучно поєднує розповідь про те, як влаштований наш мозок з цікавими вправами, які зможуть натренувати нашу силу волі. Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал українською мовою, то дізнаєтесь про те, чому стресова ситуація вимагає від нас поїдання тонни цукерок, а також чому більшість планів ми провалюємо.

Авторка розказує про те, чому ми мислимо так або інакше, чому боїмось змін та не користуємось закладеним в нас потенціалом. На сторінках книги Макгонігал підкріплює подані думки безліччю фактів та захопливих прикладах.

Але найбільшою перевагою посібника являється наявність вправ, які зможуть натренувати ваш мозок. Завдяки йому ви зможете позбутись шкідливих звичок, почати заняття спортом, відкрити власну справу, а також побудувати гармонійні сімейні стосунки.

Скачати книгу «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете за допомогою нашого літературного порталу.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал

2 відповіді до “Сила волі. Шлях до влади над собою”

  1. Юлія Юлія сказав:

    Цікавить книжка)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *