Надія Гуменюк

Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Надії Гуменюк

Біографія Надії Гуменюк

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Надії Гуменюк, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Надії Гуменюк допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Надії Гуменюк розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Надії Гуменюк українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Надії Гуменюк в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Надії Гуменюк

А щодо кохання… Може, колись, у ваші древні романтичні часи, воно й давало людям крила. Не знаю. Але зараз… якщо й підняло воно це здібне, але якесь геть старомодне дівча, то ненадовго, скоро гепне її з висоти, кине прямісінько посеред каструль та памперсів. Завести в такому віці сім'ю – значить, поставити хрест на своєму таланті.

..старість з вершини своїх років часом бачить те, про що молодість і не здогадується.

Зло – воно багатолике і банальне, його зразу не розпізнаєш. Треба чимало прожити і пережити, може, і спіткнутися не раз, впасти і підвестися, багато що через серце пропустити.

Щастя – то така делікатна пташка, така перетворився небесна. Вона тільки в душі гніздо в'є. А якщо людина про душу не думає, якщо зовсім душі не має… Тоді що?

Відгуки на письменника «Надія Гуменюк»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *