«Вересові меди» Надія Гуменюк

«Вересові меди» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2110 переглядів
2110 переглядів

Про книгу «Вересові меди» Надії Гуменюк

Творчість Надії Гуменюк вражає хвилюючими та драматичними сюжетами, високим психологізмом та атмосферністю. Її книга «Вересові меди» – одна з таких захоплюючих історій, що починається як затишна сільська розповідь, а згодом перетворюється у дивовижну пригодницьку сагу з романтичними нотками.

На прикладі долі сільської дівчини Дани письменниця змальовує справжнє життя – з його злетами й падіннями, перемогами й розчаруваннями, неймовірним виром емоцій, людськими слабкостями та заповітними мріями, що розфарбовують життєвий шлях неймовірними візерунками.

Головна героїня книги Богдана Ясницька вижила дивом – щойно народжену, її залишили вмирати посеред степу в жахливі часи Першої світової війни. Немовля врятувало подружжя, яке проїжджало неподалік. Жінка з чоловіком забрали дитину до себе. Минуло багато років, і перед нами постала вродлива й талановита Богдана, яка мріє про театральну сцену. Це бажання і вплинуло на подальшу долю впертої дівчини.

Роман «Вересові меди» – це поєднання життєвої драми та історичної саги, де Надія Гуменюк занурює читача в бурхливе та карколомне XX століття. Головна героїня пройшла через всі його жахи, шукаючи себе та своє щастя, сперечаючись зі своєю долею та намагаючись підкорити своїм талантом українську сцену. Заради своєї мрії вона розпочала нове життя, втікши з рідної домівки та навіть з власного весілля. Відправившись до першого українського театру на Волині, Богдана не знала, що шлях до мрії може бути сповнений нелюдських випробувань.

В образі цієї сміливої та відчайдушної дівчини кожен побачить відлуння своїх сподівань та прагнень; це – узагальнений образ усіх жінок, які не вагаються перед труднощами та вбирають життєву мудрість з кожним кроком назустріч невідомому. Особливо яскраво ідея життєвих поневірянь втілилася в поєднанні з описом непростої епохи з війнами та історичними зламами. Якщо ви хочете побачити вражаючу картину життя волинян в часи Радянського Союзу та Речі Посполитої, радимо скачати «Вересові меди» Надії Гуменюк.

В нашій електронній бібліотеці ви можете читати онлайн цей атмосферний роман безкоштовно та без реєстрації. Для скачування твору ми пропонуємо найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Вересові меди» Надії Гуменюк

Яке диво – людська пам'ять, що навіть через кілька десятиліть повертає геть усе, від рідних облич аж до запаху тоненької лугової травинки.

Скромність прикрашає людину тільки тоді, коли її більш нічим прикрасити.

А щодо кохання… Може, колись, у ваші древні романтичні часи, воно й давало людям крила. Не знаю. Але зараз… якщо й підняло воно це здібне, але якесь геть старомодне дівча, то ненадовго, скоро гепне її з висоти, кине прямісінько посеред каструль та памперсів. Завести в такому віці сім'ю – значить, поставити хрест на своєму таланті.

А може, найважливіше – стати людиною? Може, це теж дар Божий, що не кожному даний?

Завантажити безкоштовно книгу «Вересові меди» Надії Гуменюк

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вересові меди» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *