«Танець білої тополі» Надія Гуменюк

«Танець білої тополі» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4601 переглядів
4601 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Танець білої тополі» Надії Гуменюк (анотація)

Роман «Танець білої тополі» – вражаюча драма про лабіринти людських доль, що зачіпають кілька історичних епох. Надія Гуменюк запрошує читачів на захоплюючу виставу під назвою «життя», де в головній ролі виступає самотня дівчина Вероніка Величко – колишня вихованка дитячого будинку.

Ніколи головна героїня книги не відчувала ласки і любові батьків, ніколи в Ніки не було справжніх друзів та коханої людини. Життя обійшлося з нею немилосердно, викинувши на своє узбіччя. І саме в цей час, коли обікрадена й зраджена дівчина відчуває, що немає сил далі жити, вона знаходить загадкову білу тополю зі своїх дитячих снів.

Іноді в снах приходить справжнє просвітління, що виявляється дороговказом та поштовхом до розкриття найбільшої таємниці життя. Такі ж сни бачила і Ніка – в них постійно з’являлася біла тополя, що вабила дівчинку своєю величчю та красою.

Проте виявилося, що це дерево зберігає глибокі таємниці, що пронизують час та відправляють до історичної епохи далеких радянських часів. Вероніка випадково знаходить щоденник, який заховала біля тополі нещасна закохана – саме для неї на знак кохання посадив це деревце сільський парубок Левко, якому судилося пройти нелегкий шлях окупації, війни та двадцятирічного заслання.

Книга «Танець білої тополі» написана яскравою та емоційною мовою. Починаючи читати онлайн цей твір, ніби опиняєшся на перехресті історичних подій, проймаючись нелегкою долею головних героїв. Особливістю даного твору та більшості романів Надії Гуменюк є витончена майстерність письменниці колоритно й глибоко змальовувати долі окремих людей на тлі визначних історичних епох, аналізуючи їхні здобутки, поразки, помилки та проносячи крізь багато років і десятиліть відлуння цієї історичної правди.

Поряд з соціально-історичною цінністю ця книга має зворушливу романтичну лінію – авторка доводить, що справжнє кохання непідвладне часу та творить неймовірні дива. Пропонуємо скачати «Танець білої тополі» Надії Гуменюк в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей хвилюючий роман ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Танець білої тополі» Надії Гуменюк онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Танець білої тополі» Надії Гуменюк та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Танець білої тополі» Надії Гуменюк: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Танець білої тополі» Надії Гуменюк і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Танець білої тополі» Надії Гуменюк

..старість з вершини своїх років часом бачить те, про що молодість і не здогадується.

Зло – воно багатолике і банальне, його зразу не розпізнаєш. Треба чимало прожити і пережити, може, і спіткнутися не раз, впасти і підвестися, багато що через серце пропустити.

Щастя – то така делікатна пташка, така перетворився небесна. Вона тільки в душі гніздо в'є. А якщо людина про душу не думає, якщо зовсім душі не має… Тоді що?

Любити тварин тільки за те, що вони веселі, зворушливо-потішні, розумні, кудлатенькі, слухняні,- це одне. Любити їх голодних, кривоносних, безвухих, блохастих, з паршою на спинах, підсліпкуватих, глухуватих, зраджених і покинутих, здичавілих і озлоблених – це зовсім інше.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Танець білої тополі» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *