«Аптекарка» Інгрід Нолль

«Аптекарка» Інгрід Нолль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
856 переглядів
856 переглядів

Про книгу «Аптекарка» Інгрід Нолль

На що ви здатні піти заради здійснення своєї заповітної мрії? Змогли б ви переступити межу закону?

Книга «Аптекарка» розповідає про дівчину на ім’я Елла, яка виховувалась в пристойній родині, але в неї мається великий комплекс відмінниці. У свої роки вона не заміжня та без дітей, тому своєю найголовнішою задачею вона ставить здійснення цих двох мрій. Але їй не везе в відносинах: вона підбирає одних наркоманів, алкозалежних та безпритульних.

І ось головній героїні зустрічається Левін. Він на декілька років її молодше та не схожий на бомжа або наркомана. Він — рідкісний паразит. А Елла — ідеальний донор. На перший погляд. На другий — вона дозволяє своєму життю текти в потрібному напрямку. Сама ніби як і ні до чого, але в підсумку все виходить так, як потрібно їй: чоловік, гроші, діти. Правда, декілька осіб повинні були померти з її вини, щоб вона отримала все, що хотіла.

Якщо вам цікаво, що трапилось з головною героїнею, тоді варто почати читати онлайн книгу «Аптекарка» Інгрід Нолль українською мовою. В книзі авторка розкриває правду про токсичні відносини, співзалежність, а також про вплив суспільної думки на незаміжню жінку за тридцять. Книга читається на одному диханні, отож вам не захочеться випускати її з рук, не дізнавшись, як склалася доля героїні.

Скачати книгу «Аптекарка» Інгрід Нолль безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Аптекарка» Інгрід Нолль

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аптекарка» Інгрід Нолль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *