«Перевтілення» Франц Кафка

«Перевтілення» Франц Кафка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10318 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Перевтілення» Франца Кафки (анотація)

Книга «Перевтілення» Франца Кафки – твір неординарний, метафоричний, для когось занадто складний чи навіть страшний. Сюжет оповідання дійсно оригінальний, оскільки центральний персонаж історії, якого звати Ґреґор Замза, одного ранку прокидається і розуміє, що він більше не людина, а… комаха – велетенська і не надто приваблива зовні. Та навіть у такому вигляді він, як і звичайно, починає збиратись на роботу (хлопець працює комівояжером), але швидко розуміє, це вже неможливо.

Коли ви будете читати онлайн книгу «Перевтілення» Франца Кафки українською мовою, то зрозумієте, чому її відносять до літератури абсурду. Тут і справді всі події, які відбуваються з Ґреґором далі, видаються якимось абсурдом, майже божевіллям.

Він не може вийти зі своєї кімнати, не може показуватись на люди, не може виконувати роботу, яку любить… Але перетворення впливає не лише на нього самого, а ще й на членів його родини, які дуже хвилюються про те, що може статись, якщо правда випливе назовні.

А як почувається сам герой, поки знаходиться у тілі бридкої істоти, особливо, коли починає бачити, що навіть родина вже не сприймає його як людину? Чим завершується спроба батька вбити його, і яким виявляється фінал оповідання? Достатньо лише скачати книгу «Перевтілення» Франца Кафки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого веб-сайту, щоб дізнатись відповіді.

Слухати аудіокнигу «Перевтілення» Франца Кафки онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Перевтілення» Франца Кафки та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Перевтілення» Франца Кафки: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Перевтілення» Франца Кафки і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Перевтілення» Франца Кафки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перевтілення» Франца Кафки

Одна відповідь до “Перевтілення”

  1. Тамара Тамара сказав:

    З Перевтіленням Кафки я познайомилась ще в одинадцятому класі, тоді я зовсім по іншому сприймала світ. Тепер я вже доросла людина, яка розуміє, що саме хотів донести автор. Завдяки їй я почала більше цінувати своїх близьких. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *