«Шістка воронів» Лі Бардуго

«Шістка воронів» Лі Бардуго

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
941 переглядів
941 переглядів

Про книгу «Шістка воронів» Лі Бардуго

Книга «Шістка воронів» є першою частиною однойменної дилогії, створеної в жанрі пригодницького фентезі. Ця авантюрна історія, щедро приправлена романтикою та шпигунсько-кримінальними нотками, прийдеться до вподоби всім прихильникам динамічних та атмосферних бойовиків з елементами детективу. Лі Бардуго з перших сторінок своєї епопеї занурює читачів у свій фантастичний світ, зітканий з магії, середньовічних законів та суцільного криміналу. Ласкаво просимо до лігва справжніх кривавих хижаків!

У центрі подій книги опиняється Каз Бреккер – головний помічник найбільш впливового ватажка бандитського угруповання в Кеттердамі. Він зі своєю командою готується до небезпечного завдання – викрадення талановитого вченого, за що обіцяна досить щедра нагорода.

Проте згодом звичайна кримінальна справа перетворюється у масштабне протистояння магії зі звичайною зброєю. Каз збирає свою команду і перетворює своїх однодумців на «шістку воронів». Вона настільки строката, що не розумієш, як ці люди будуть домовлятися між собою та діяти злагоджено.

На сторінках роману «Шістка воронів» розгортається не лише авантюрна пригода шістьох відчайдух, а й життя кожного з них, сповнене труднощів, болю та принижень. Спостерігаючи за кожним з головних героїв, бачиш, як вони змінюються разом з розкриттям їхнього внутрішнього світу. Цинічність, жорстокість і холоднокровність – маска, яку приміряв майже кожен з персонажів заради виживання і помсти. Дівчина, яку життя закинуло у бордель, намагається вибратися звідти надлюдськими зусиллями. І таких історій кілька – вони пронизують серце та залишають потужний післясмак.

Якщо ви хочете насолодитися магічними пригодами та розплутати кілька клубків інтриг, рекомендуємо скачати «Шістка воронів» Лі Бардуго або читати онлайн цей роман на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Але поряд з екшеном будьте готові до драматичних моментів – вони дуже органічно вплетені в сюжетну канву книги та змушують затамувати подих, напружуючи події до максимуму.

Завершення цієї захоплюючої історії ви знайдете в романі «Королівство шахраїв». Гості нашого сайту отримують ці твори у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шістка воронів» Лі Бардуго

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *