«Берег любові» Олесь Гончар

«Берег любові» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1894 переглядів
1894 переглядів

Про книгу «Берег любові» Олеся Гончара

Творчість Олеся Гончара приваблює багатьох читачів витонченою романтикою, і один з найбільш романтичних і ліричних творів автора – книга «Берег любові». Поєднуючи минуле, сучасне і майбутнє, письменник розкриває проблеми, що його хвилювали як творчу особистість – самовираження, творча індивідуальність, сприйняття суспільством. І, звичайно, у сюжет вплетено чисте й ніжне кохання.

Починаючи читати онлайн книгу «Берег любові» Олеся Гончара українською мовою, знайомишся з головними героями – зі старим вузлов’язом вітрильника «Оріон» Андроном Ягничем та його племінницею Інною Ягнич. Проте згодом з’являється ще один несподіваний персонаж – давньоримський поет Овідій, який став символом невизнаного таланту.

Автор зіставляє звичайне, земне, і фантастичне, показує творчі пошуки і побут звичайних людей, захоплених морською справою, але в той же час робить акцент на особливому світлі, мудрості й витонченості образу Інни, бо лише вона може відчути Овідія та його страждання, пропустивши їх крізь себе. Кохання дівчини є особливою частиною цього багатошарового сюжету.

Якщо ви шукаєте проникливий твір з цікавими метафорами, поспішайте скачати книгу «Берег любові» Олеся Гончара, натиснувши на будь-який з форматів для скачування у нашій віртуальній бібліотеці: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Кожен з них доступний нашим читачам безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Берег любові» Олеся Гончара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Берег любові» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *