«Берег любові» Олесь Гончар

«Берег любові» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2722 переглядів
2722 переглядів

Короткий зміст книги «Берег любові» Олеся Гончара (анотація)

Творчість Олеся Гончара приваблює багатьох читачів витонченою романтикою, і один з найбільш романтичних і ліричних творів автора – книга «Берег любові». Поєднуючи минуле, сучасне і майбутнє, письменник розкриває проблеми, що його хвилювали як творчу особистість – самовираження, творча індивідуальність, сприйняття суспільством. І, звичайно, у сюжет вплетено чисте й ніжне кохання.

Починаючи читати онлайн книгу «Берег любові» Олеся Гончара українською мовою, знайомишся з головними героями – зі старим вузлов’язом вітрильника «Оріон» Андроном Ягничем та його племінницею Інною Ягнич. Проте згодом з’являється ще один несподіваний персонаж – давньоримський поет Овідій, який став символом невизнаного таланту.

Автор зіставляє звичайне, земне, і фантастичне, показує творчі пошуки і побут звичайних людей, захоплених морською справою, але в той же час робить акцент на особливому світлі, мудрості й витонченості образу Інни, бо лише вона може відчути Овідія та його страждання, пропустивши їх крізь себе. Кохання дівчини є особливою частиною цього багатошарового сюжету.

Якщо ви шукаєте проникливий твір з цікавими метафорами, поспішайте скачати книгу «Берег любові» Олеся Гончара, натиснувши на будь-який з форматів для скачування у нашій віртуальній бібліотеці: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Кожен з них доступний нашим читачам безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Берег любові» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Берег любові» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Берег любові» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *