«Офіцер із Стрийського парку» Андрій Кокотюха

«Офіцер із Стрийського парку» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4187 переглядів
4187 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Офіцер із Стрийського парку» Андрія Кокотюхи (анотація)

Твір «Офіцер із Стрийського парку» – заключна книга з «Львівського циклу» ретророманів відомого українського письменника Андрія Кокотюхи. З перших сторінок твору читач знову поринає з головою у гостросюжетні політично-кримінальні пригоди разом з головним героєм адвокатом Климентієм Кошовим та його другом Йозефом Шацьким. На цей раз чоловікам прийдеться розкрити вбивство офіцера-поляка, члена однієї з таємних військових організацій.

Події, описані у книзі «Офіцер із Стрийського парку», припадають на кінець 1918 року – час стрімких соціальних змін та розпаду Австро-Угорської імперії. Поляки та українці борються за «ласий шматок» – Східну Галичину. Політичні переговори час від часу переходять у відкриті військові дії. Нікого не дивує, що загадкового офіцера знайшли вбитим за такої напруженої ситуації. Проте Кошовий має довести, що злочин скоєно не з політичних мотивів, інакше спалахне справжня війна. Ризикуючи своїм життям під кулями, головний герой все ближче підходить до правди. Та навіть він не був готовий до шокуючої розв’язки цієї заплутаної історії.

Ця книга стала справжньою відвертістю та найяскравішим спалахом у всій львівській сазі. Андрій Анатолійович Кокотюха пропонує читачеві подивитися на головних та з усіх боків знайомих героїв під іншим кутом зору. Нові подробиці стосунків Кошового з Магдою Богданович, зміна поглядів найближчого соратника Климентія Йозефа Шацького та розкриття головних політичних інтриг – з такими різкими сюжетними поворотами перехоплює дихання.

Поряд з хвилюючим сюжетом насолоджуєшся колоритними картинами Львова – найголовнішого персонажа усього циклу. Письменник веде читача його вуличками, милується давньою архітектурою та розкриває всю його загадкову душу.

Прихильники ретродетективів та атмосферних історико-соціальних романів можуть читати онлайн або скачати твір «Офіцер із Стрийського парку» Андрія Анатолійовича Кокотюхи безкоштовно та без реєстрації. У нашій бібліотеці ви знайдете цей роман та інші твори цього автора у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Офіцер із Стрийського парку» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Офіцер із Стрийського парку» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *