«Собор» Олесь Гончар

«Собор» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7536 переглядів
7536 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Собор» Олеся Гончара (анотація)

Книга «Собор» являється філософським романом, який порушує важливі соціальні та національні питання. Автор у своєму творі зазначає вічні гуманістичні істини, якими повинна керуватись людина, щоб її цивілізація не була зруйнована. Роман був забутим на довгі 20 років, адже радянська влада вважала його творчою невдачею письменника в порівнянні з іншими творами.

З перших сторінок перед читачем з’являється масивний культурно-історичний пласт, до якого нікому немає діла. Він і є втіленням образу собору, який символізує щось святе та духовне, але нікому не потрібне. Собор не потрібен ні владі, яка зробила з нього господарську споруду, ні жителям, котрим байдужа доля унікальної споруди.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Собор» Олеся Гончара українською мовою, то зможете дізнатись про долю храму від його початку будування до часів радянської «відлиги». Собором автор хотів показати нерозривність поколінь та зв’язок минулого та сучасного. Споруда наче стає символом добра і зла, відчуваючи на собі весь дух тієї чи іншої епохи.

Скачати книгу «Собор» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете за допомогою нашого сайту.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Собор» Олеся Гончара та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Собор» Олеся Гончара: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Собор» Олеся Гончара і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Собор» Олеся Гончара

Одна відповідь до “Собор”

  1. Анна Анна сказав:

    Роман «Собор» залишив за собою позитивні враження. Це повністю класичний твір який наштовхує на думки, чесно кажучи я була шокована. Коли починала читати навіть не уявляла, що зможу проводити паралелі з сьогоденням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *