«Собор» Олесь Гончар

«Собор» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1089 переглядів
1089 переглядів

Про книгу «Собор» Олеся Гончара

Книга «Собор» являється філософським романом, який порушує важливі соціальні та національні питання. Автор у своєму творі зазначає вічні гуманістичні істини, якими повинна керуватись людина, щоб її цивілізація не була зруйнована. Роман був забутим на довгі 20 років, адже радянська влада вважала його творчою невдачею письменника в порівнянні з іншими творами.

З перших сторінок перед читачем з’являється масивний культурно-історичний пласт, до якого нікому немає діла. Він і є втіленням образу собору, який символізує щось святе та духовне, але нікому не потрібне. Собор не потрібен ні владі, яка зробила з нього господарську споруду, ні жителям, котрим байдужа доля унікальної споруди.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Собор» Олеся Гончара українською мовою, то зможете дізнатись про долю храму від його початку будування до часів радянської «відлиги». Собором автор хотів показати нерозривність поколінь та зв’язок минулого та сучасного. Споруда наче стає символом добра і зла, відчуваючи на собі весь дух тієї чи іншої епохи.

Скачати книгу «Собор» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете за допомогою нашого сайту.

Завантажити безкоштовно книгу «Собор» Олеся Гончара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Собор» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *